Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 08:50:53

Поліція затримала групу лісорубів-браконьєрів

03.02.2017   07:17

Поліцейськими Чернігівського районного відділення поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з колегами з Управління захисту економіки та представниками Держекоінспекції було припинено незаконні дії групи осіб, які спиляли та намагалися вивезти близько 13 кубометрів сосни.

Інформація про можливу незаконну порубку сосон біля с. Моргуличі Чернігівського району надійшла до поліції напередодні увечері. На місце можливого скоєння злочину виїхали керівництво та слідчо-оперативна група Чернігівського відділення поліції.

Поблизу Моргуличів на території Боромиківської сільради правоохоронці виявили дві автівки - мікроавтобус «Mitsubishi L400» та вантажний ЗІЛ-130, кузов якого вже був заповнений 4-метровими сосновими колодами.

Біля машин перебували дванадцятеро громадян – жителів Чернігова та Чернігівського району з бензопилками та сокирами. Всі вони доставлені до Чернігівського районного відділення поліції для надання пояснень.
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), що передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Вантажний автомобіль з 13 кубометрами деревини вилучено та поміщено на штрафмайданчик Чернігівського районного відділення поліції.
 
Знаряддя злочину — бензопилки та сокири також вилучено, опечатано та долучено до кримінального провадження, як речові докази.

Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини