Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 10:10:25

Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло загиблої 87-річної господарки будинку

02.02.2017   13:44

1 лютого о 15:50 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків, що у с. Тютюнниця.

Ще до прибуття рятувальників сусіди увійшли у будинок аби врятувати 87-річну господарку. Нажаль, допомогти жінці було запізно.

За викликом на місце події прибуло відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та сільські вогнеборці місцевої пожежної охорони з с. Сахутівка. На той момент полум'я охопило дах житлового будинку. Спільними діями підрозділів пожежу о 16:20 вогнеборці локалізували, а о 19:00 - ліквідували.

Вогнем знищено покрівлю та перекриття будинку, пошкоджено стіни на площі 12 кв.м. та домашнє майно. Загалом на місці події працювало 6 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.

Причина пожежі встановлюється.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме: 12 пожеж.

На Чернігівщині реалізують великий кліматичний проєкт у рамках програми ЄС «Horizon Europe» 09:48

У Чернігові відбулося установче засідання у рамках проєкту «Чернігів за кліматичні дії та сталу трансформацію». Захід відбувся на базі Національного університету «Чернігівська політехніка».

У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23

Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.

01 квітня: цей день в Україні і світі

01 квітня: цей день в Україні і світі 08:22

День 1498 Російська агресія - Day 1498 Russian aggression

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини