Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 16:22:15

Три структурні підрозділи Чернігівської міськради змінили адресу свого розміщення

02.02.2017   11:31

Відсьогодні три структурні підрозділи Чернігівської міської ради змінюють місце свого знаходження.

Зокрема, Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду, Управління культури та туризму і Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради відтепер розміщуватимуться у будівлі по вулиці Кирпоноса, 9.

Номери телефонів за управліннями залишаються колишні, а саме:

Управління  квартирного обліку та приватизації житлового фонду: 675421, 774090

Управління культури та туризму: 777109, 675015

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: 774134, 774682.

Раніше у цьому будинку розміщувалося управління архітектури та містобудування міської ради, яке знаходиться наразі за адресою: вул. Коцюбинського, 82.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини