Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 18:50:14

Обласна програма з національно-патріотичного виховання на етапі розробки

02.02.2017   09:37Агенцiя

Патріотичне виховання дітей та молоді, створення сприятливих умов для формування їх громадянської позиції – основні напрямки роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при обласній державній адміністрації. Вона розпочала роботу у 2016 році. 31 січня, відбулося її чергове засідання.

– Сьогодні Координаційна рада розпочинає свою роботу в оновленому складі. Спільно ми зможемо розробити ефективну обласну цільову Програму з національно-патріотичного виховання, визначитися з ключовими заходами на 2017 рік, – зазначила заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш повідомила, що минулого року облдержадміністрація спільно з громадськими організаціями, учасниками АТО та волонтерами провели на всеукраїнському рівні шість заходів з національно-патріотичного виховання.

Зокрема, велику масштабність мав етно-культурний фестиваль «ХЛІБ своїми руками. Жнива 2016». Також молодь Чернігівщини разом з представниками ще 13 областей країни активно долучилася до проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Велику зацікавленість викликали семінари-тренінги «Єдиних духом справи єднають» та з української етнопедагогіки.

Серед обласних заходів великої популярності набуло Молодіжне наметове містечко «ТАМ». У його рамках відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», а також проведено спортивно-змагальну програму за участю бійців АТО. Учасники містечка провели патріотичний флешмоб.

На реалізацію зазначених заходів залучили понад мільйон гривень з державного та місцевого бюджетів.

Ніна Лемеш зазначила, що вже є проекти обласної цільової Програми на 2017-2020 роки та обласного Плану заходів з національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік. Ними передбачено проведення всеукраїнських, обласних та місцевих молодіжних заходів.

У 2017 році проводитиметься конкурс молодіжних проектів. До речі, минулого року Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації підтримано сім таких проектів, п’ять із них – спрямовані на національно-патріотичне виховання.

Наталія Романова акцентувала увагу учасників засідання на посиленні роботи з патріотичного виховання молоді. Вона закликала всіх до активної співпраці. Свої пропозиції можна надавати Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдерждаміністрації на електронну адресу dsms_post@cg.gov.ua.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини