Один день в міжнародному пункті пропуску "Нові Яриловичі"…
При оформленні на виїзд з України легкового автомобіля „Форд”, після спрацювання на пасажира, 41 – річниого громадянина України, службової собаки натренованої на виявлення зброї, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці в барсетці виявлено споряджений 13 набоями калібру 9 мм магазин до травматичної зброї.
Практично одночасно з цим, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, при оформленні на в’їзд в Україну мікроавтобусу «Фольксваген», виявлено 60 банок згущеного молока, яке намагався ввезти з порушенням митних правил 27-річний громадянин України.
Вночі, при оформленні на в’їзд в Україну рейсового автобусу сполученням Гомель – Чернігів, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці в багажному відділенні серед особистих речей пасажирів виявлено 150 пачок цигарок білоруського виробництва.
Власником цигарок визнав себе 48-річний громадянин України.
За порушення митних правил всі власники виявлених та вилучених предметів притягнуті до адміністративної відповідальності.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.