Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 03:11:13

Єдиний волонтерський центр: результати діяльності та плани

01.02.2017   08:09Агенцiя

Про діяльність громадського об’єднання «Єдиний волонтерський центр» у 2016 році та основні напрямки на 2017 рік говорили керівники громадських організацій на прес-конференції у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

— «Єдиний волонтерський центр» — потужна організація, що об’єднує і громадські організації, і активних громадян. Ця команда однодумців уже працює майже три роки, — наголосила голова громадської організації «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець, одна із координаторів ЄВЦ. — Ми об’єдналися, щоб допомогти нашим бійцям на передовій, які борються за свободу і незалежність України, їх рідним, а також вимушеним переселенцям.

Представники Єдиного волонтерського центру вважають значною подією у громадському житті області проведення 20-21 серпня в Чернігові Всеукраїнської акції «Єдина родина України» спільно з Чернігівською ОДА. Є сподівання, що цей захід стане традиційним і об’єднуватиме сім’ї загиблих бійців АТО з усієї країни. Так, цьогоріч таку ж акцію планують організувати і в Тернополі.

Учасники зазначеної акції вирішили ініціювати перед Кабміном визначення 20 серпня Днем національної пам’яті боротьби воїнів, полеглих за незалежність і цілісність української держави.

Як зазначив голова громадської організації «Федерація історичного фехтування» Геннадій Обушний, у 2014-2015 роках волонтери центру всі зусилля направляли на допомогу фронту. Тепер більше уваги приділяється демобілізованим, сім’ям бійців, вимушеним переселенцям з акцент ом на їх соціально-психологічній реабілітації.

Пристосуватися у новому середовищі тимчасово переміщеним особам з Криму, Луганської та Донецької областей допомагає й ініціативна група «Кримська громада Чернігівщини», яка діє в Чернігові з вересня 2015 року. Психологічна підтримка, допомога речами переселенцям та бійцям АТО, створення «кулінарної сотні», проведення «уроків мужності» у чернігівських школах, організація відпочинку дітей — лише короткий перелік зробленого.

ЄВЦ і надалі визначає своїм пріоритетом всебічну підтримку родин бійців АТО, національно-патріотичне виховання молодих людей на прикладах героїзму учасників антитерористичної операції, реалізацію соціально важливих проектів.

Представники Єдиного волонтерського центру і надалі сподіваються на тісну співпрацю з обласною державною адміністрацією.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини