Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 18:48:46

Зміни до схеми автобусного маршруту загального користування № 29

01.02.2017   08:02

У Чернігові з 1 лютого в якості експерименту, буде внесено зміни до схеми автобусного маршруту загального користування № 29 «Подусівка – Завод Автодеталь», починаючи з району Чернігівської обласної лікарні, з наступним шляхом проходження: Подусівка – за маршрутом – пр. Миру – вул. Михалевича – вул. Єськова (кінцева), далі в зворотному напрямку: вул. Єськова - вул. Михалевича – пр. Миру – вул. І. Мазепи – Любецька – за маршрутом.

Увага! У зв’язку зі зміною схеми автобусний маршрут № 29 не буде обслуговувати наступні зупинки, що знаходяться на проспекті Миру: «СТО», «вул. Тичини», «вул. Любченка», «Завод «Автодеталь». Пропонуємо скористатись тролейбусними маршрутами № № 2, 3, 4, 10 та автобусними маршрутами № 30, 33, 42.

Впровадження змін обумовлено численними зверненнями громадян та представників депутатського корпусу, що надійшли до міської ради, щодо відновлення якісного транспортного сполучення між районом вул. Єськова та районом Ремзавод. Отже, мешканці вул. Єськова зможуть швидше добиратись до дитячих навчальних та дошкільних закладів, розташованих в районі Ремзавод.

Новий шлях проходження автобусного маршруту № 29 також полегшить сполучення міста з комплексом медичних закладів, що знаходяться в районі  Чернігівської обласної лікарні.


За повідомленням управління транспорту та зв’язку міської ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».