Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 00:58:47

Прокуратурою Чернігівської області підведено підсумки роботи у 2016 році

01.02.2017   07:50Агенцiя

31 січня, у прокуратурі області відбулася нарада, на якій обговорено результати роботи у 2016 році, шляхи підвищення ефективності діяльності в умовах законодавчих змін та реформування, а також визначено першочергові завдання на наступний період.

У заході взяли участь перший заступник та заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів прокуратури області, місцевих прокуратур та їх заступники, начальники відділів.

Прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах складних соціально-політичних процесів у державі, динамічних законодавчих змін, системного реформування відомства та правоохоронної системи загалом органами прокуратури області забезпечено виконання покладених функцій та завдань, ефективну реалізацію визначених законом повноважень на всіх напрямах прокурорської та слідчої діяльності.

Проте зауважив, що незважаючи на позитивні тенденції у роботі прокурорів, є нагальні питання, які потребують невідкладного вирішення.

Зокрема необхідно активізувати роботу щодо протидії злочинності, передусім організованої, нагляду за додержанням законів слідчими органів поліції при провадженні досудового розслідування, у тому числі щодо неповнолітніх, у сфері протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією, представництва інтересів держави та з інших пріоритетних напрямів.

Із доповідями стосовно конкретних результатів роботи за минулий рік виступили перший заступник та заступники прокурора області, які детально, зупинилися на напрацюваннях та проблемних аспектах. Заслухано керівників місцевих прокуратур та начальників відділів щодо наявних недоліків у роботі та шляхів їх вирішення.

На завершення прокурор області акцентував увагу присутніх на необхідності суттєвого покращення прокурорсько-слідчої діяльності та зазначив, що кожен зобов’язаний з найвищим ступенем відповідальності ставитися до виконання поставлених перед ним завдань.

Наголосив, що відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру» діяльність органів прокуратури ґрунтується на засадах законності, справедливості, неупередженості, об’єктивності та політичної нейтральності з метою здійснення встановлених Конституцією України функцій.

За результатами наради визначено додаткові заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи органів прокуратури області.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини