Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:24:38

Прокуратурою Чернігівської області підведено підсумки роботи у 2016 році

01.02.2017   07:50Агенцiя

31 січня, у прокуратурі області відбулася нарада, на якій обговорено результати роботи у 2016 році, шляхи підвищення ефективності діяльності в умовах законодавчих змін та реформування, а також визначено першочергові завдання на наступний період.

У заході взяли участь перший заступник та заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів прокуратури області, місцевих прокуратур та їх заступники, начальники відділів.

Прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах складних соціально-політичних процесів у державі, динамічних законодавчих змін, системного реформування відомства та правоохоронної системи загалом органами прокуратури області забезпечено виконання покладених функцій та завдань, ефективну реалізацію визначених законом повноважень на всіх напрямах прокурорської та слідчої діяльності.

Проте зауважив, що незважаючи на позитивні тенденції у роботі прокурорів, є нагальні питання, які потребують невідкладного вирішення.

Зокрема необхідно активізувати роботу щодо протидії злочинності, передусім організованої, нагляду за додержанням законів слідчими органів поліції при провадженні досудового розслідування, у тому числі щодо неповнолітніх, у сфері протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією, представництва інтересів держави та з інших пріоритетних напрямів.

Із доповідями стосовно конкретних результатів роботи за минулий рік виступили перший заступник та заступники прокурора області, які детально, зупинилися на напрацюваннях та проблемних аспектах. Заслухано керівників місцевих прокуратур та начальників відділів щодо наявних недоліків у роботі та шляхів їх вирішення.

На завершення прокурор області акцентував увагу присутніх на необхідності суттєвого покращення прокурорсько-слідчої діяльності та зазначив, що кожен зобов’язаний з найвищим ступенем відповідальності ставитися до виконання поставлених перед ним завдань.

Наголосив, що відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру» діяльність органів прокуратури ґрунтується на засадах законності, справедливості, неупередженості, об’єктивності та політичної нейтральності з метою здійснення встановлених Конституцією України функцій.

За результатами наради визначено додаткові заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи органів прокуратури області.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини