За минулу добу рятувальники ліквідували 9 пожеж
За минулу добу підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 9 разів залучались до ліквідації пожеж, з яких 8 виникло у житловому секторі громадян.
У 7 випадках причинами загорянь послужило неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей і димарів, а також порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації.
Вогнем пошкоджено 5 житлових будинків та 2 господарчі споруди на території Сновського, Бобровицького, Ічнянського, Бахмацького, Ріпкинського, Прилуцького та Чернігівського районів.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині з вищезазначеної причини виникло 74 пожежі, під час яких загинуло 3 особи. Особливого занепокоєння викликає стан пічного опалення в оселях людей похилого віку, інвалідів, багатодітних родин та осіб, які зловживають спиртними напоями. За статистикою, саме в їх помешканнях найчастіше виникають пожежі, адже утримання опалення в належному стані вимагає певних матеріальних затрат.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).