Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 12:55:42

За 2 роки в Чернігові уніфікують всі зупинкові комплекси

31.01.2017   08:16

27 січня в Чернігівській міській раді відбулася зустріч міського голови Владислава Атрошенка з підприємцями Чернігова. На зустрічі обговорювалося питання стосовно заміни старих зупинкових комплексів на нові уніфіковані.

Підприємцям було презентовано 3 види зупинкових комплексів. Перший - зупинковий комплекс без торгового кіоску. Другий вид -невеличкий кіоск площою 9 кв. м та зупинковий комплекс. Третій вид - торговий кіоск розміром 18 кв. м та зупинковий комплекс.

Владислав Атрошенко:

- Головна ідея полягає в наступному. Ми вам пропонуємо на тих місцях, де зараз у вас немає ніяких орендних відносин, тобто вільні місця, або там де закінчуються терміни оренди - щоб вами були встановлені зупинкові комплекси з торгівельним кіоском, а ще додатково 1-2 чи декілька зупинкових комплексів без кіоску були виготовлені для міста.

При цьому, за словами міського голови, міська рада готова розглянути питання про збільшення таким підприємцям терміну оренди - щоб вийти на окупність проекту для бізнесу.

Всього по місту  більше 400 зупинок громадського транспорту. Владислав Атрошенко сказав про те, що уніфікувати їх усі місто планує за 2 роки.

У багатьох підприємців виникли питання стосовно того, на скільки буде продовжений термін оренди після встановлення нового зупинкового комплексу.

Стосовно оренди землі міський голова запевнив, що терміни її продовження або надання будуть розглядатися у зв'язці з тим, скільки підприємство встановить зупинок для міста. Також додав, що мінімальний термін укладення договору буде 3 роки, а максимальний - 10.

Також під час зустрічі було обговорено питання про те, яке підприємство буде виготовляти зупинкові комплекси. У місті вже встановлений пробний екземпляр на зупинці «Площа Героїв Сталінграду». Цей зупинковий комплекс виготовлений підприємством «Магр».

Проте Владислав Атрошенко зазначив, що виробник може бути й іншим, якщо будуть такі пропозиції. Для його визначення можна провести тендер або конкурс, але краще щоб виробник зупинок був один. Бо якщо буде 10 чи більше виробників, то всі зупинкі будуть різні, а також це ускладнить питання контролю за якістю деталей та дотриманням усіх технічних норм.

На зустрічі вирішили, що для узгодження всіх деталей заміни зупинок у робочому порядку буде створена робоча група під керівництвом заступника міського голови Олександра Атрощенка, в склад якої увійдуть підприємці.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.