Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 04:46:12

За 2 роки в Чернігові уніфікують всі зупинкові комплекси

31.01.2017   08:16

27 січня в Чернігівській міській раді відбулася зустріч міського голови Владислава Атрошенка з підприємцями Чернігова. На зустрічі обговорювалося питання стосовно заміни старих зупинкових комплексів на нові уніфіковані.

Підприємцям було презентовано 3 види зупинкових комплексів. Перший - зупинковий комплекс без торгового кіоску. Другий вид -невеличкий кіоск площою 9 кв. м та зупинковий комплекс. Третій вид - торговий кіоск розміром 18 кв. м та зупинковий комплекс.

Владислав Атрошенко:

- Головна ідея полягає в наступному. Ми вам пропонуємо на тих місцях, де зараз у вас немає ніяких орендних відносин, тобто вільні місця, або там де закінчуються терміни оренди - щоб вами були встановлені зупинкові комплекси з торгівельним кіоском, а ще додатково 1-2 чи декілька зупинкових комплексів без кіоску були виготовлені для міста.

При цьому, за словами міського голови, міська рада готова розглянути питання про збільшення таким підприємцям терміну оренди - щоб вийти на окупність проекту для бізнесу.

Всього по місту  більше 400 зупинок громадського транспорту. Владислав Атрошенко сказав про те, що уніфікувати їх усі місто планує за 2 роки.

У багатьох підприємців виникли питання стосовно того, на скільки буде продовжений термін оренди після встановлення нового зупинкового комплексу.

Стосовно оренди землі міський голова запевнив, що терміни її продовження або надання будуть розглядатися у зв'язці з тим, скільки підприємство встановить зупинок для міста. Також додав, що мінімальний термін укладення договору буде 3 роки, а максимальний - 10.

Також під час зустрічі було обговорено питання про те, яке підприємство буде виготовляти зупинкові комплекси. У місті вже встановлений пробний екземпляр на зупинці «Площа Героїв Сталінграду». Цей зупинковий комплекс виготовлений підприємством «Магр».

Проте Владислав Атрошенко зазначив, що виробник може бути й іншим, якщо будуть такі пропозиції. Для його визначення можна провести тендер або конкурс, але краще щоб виробник зупинок був один. Бо якщо буде 10 чи більше виробників, то всі зупинкі будуть різні, а також це ускладнить питання контролю за якістю деталей та дотриманням усіх технічних норм.

На зустрічі вирішили, що для узгодження всіх деталей заміни зупинок у робочому порядку буде створена робоча група під керівництвом заступника міського голови Олександра Атрощенка, в склад якої увійдуть підприємці.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.