Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:07:30

Керівники ЖРЕДів звітуватимуть про проведені поточні ремонти житлових будинків міста

25.01.2017   11:40Агенцiя

24 січня, заступник міського голови Олександр Ломако провів робочу нараду з керівниками ЖРЕДів, на якій він доручив всім підготувати звіти про виконання запланованих робіт у 2016 році, щомісячні плани на поточний рік та графік зустрічей з мешканцями міста. Він також наголосив на важливості проведення інвентаризації житлового фонду міста.

- Це робиться для того, щоб мешканці нашого міста, які сплачують за комунальні послуги, краще розуміли, чим займаються виконавчі органи місцевого самоврядування, і знали, в якому будинку вони живуть. Для цього комунальні підприємства повинні надати всі звіти та плани робіт по поточному ремонту на кожен місяць. Ця інформація буде офіційно оприлюднена на веб-порталі Чернігівської міської ради, - сказав Олександр Ломако.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що треба шукати будь-яку можливість - робити ремонт житла вчасно та якісно, щоб люди менше зверталися до міської ради зі скаргами, а також отримували адекватні відповіді на свої звернення, зокрема, у сфері житлово-комунального господарства. Також необхідно проводити інформаційну кампанію щодо створення ОСББ, проводити збори громадян для того, щоб мешканці розуміли, що вони є відповідальними власниками свого житла.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.