Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 січня до 8:00 23 січня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 8 одиниць спецтехніки та 10 чоловік обслуговуючого персоналу від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
-на автодорозі Чернігів-Пакуль-КПП Славутич, біля повороту на с. Мньов Чернігівського району, о 10 год. 10 хв. 22 січня водій автомобіля "VolksWagen Т5" не справився з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини дороги та перекинувся. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до медичного закладу в м. Славутич;
- в м. Чернігові по вул. Київській, 56 о 10 год. 50 хв. 22 січня водій автомобіля "ВАЗ-2102" здійснив зіткнення з автомобілем "Volkswagen Transporter". Внаслідок пригоди водій "Volkswagen Transporter" автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі (1 особа загинула) та 1 інша пожежа.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 22 січня до 20 години 23 січня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, місцями слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний 5-10 м/с. Температура по області протягом доби 0-5º морозу.
По Чернігову температура вночі 2-4º морозу, вдень 0-2º морозу.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.