Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 01:08:19

На кордоні з Білоруссю виявили двох мисливців та тушу вбитої дикої кози

23.01.2017   08:08

Прикордонники відділу «Задеріївка» Чернігівського загону затримали двох чоловіків. Вони знаходилися неподалік від державного кордону.

Крім того у них при собі знаходилася мисливська зброя. При собі чоловіки мали документи громадян України.

Вказані громадяни здійснювали полювання в прикордонній смузі без дозволу та без дозвільних документів для здійснення полювання.

В ході огляду місця події було виявлено одну мисливську рушницю та 6 мисливських набоїв 12 калібру, і одну тушу дикої кози.

Про мисливців прикордонники поінформували співробітників поліції.

Відносно громадян України складено документи про адміністративне правопорушення за ст. 202 КУпАП.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини