Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:29:25

Сьогодні інспектори перевіряють дотримання графіків руху на всіх громадських автобусних маршрутах

16.01.2017   14:08

Сьогодні з 6.30 ранку інспектори управління транспорту Чернігівської міськради працюють на кінцевих зупинках усіх автобусних маршрутів, аби мати об’єктивну інформацію стосовно дотримання графіку руху автобусів.

Ці перевірки є оперативною реакцією управління транспорту міської ради на сигнали чернігівців про випадки недотримання окремими перевізниками вимог до роботи на нових маршрутах.

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако:

«Головні зауваження стосувалися недотримання інтервалу та графіку роботи на фактично всіх нових маршрутах. Ми з цим розберемося буквально за 1-2 дні. Я сподіваюся, що це пов'язано виключно з першими днями роботи на нових маршрутах. В понеділок з 7-ї ранку інспектори управління транспорту працюватимуть на кінцевих всіх нових маршрутів, щоб мати об'єктивну інформацію, о котрій годині транспортні засоби вийшли на маршрут, в якій кількості та з яким інтервалом працюють. Якщо будуть порушення - попередження перевізники отримають того ж дня» - сказав Олександр Ломако.

Також він пообіцяв зустрітися із перевізником, який обслуговує 25 маршрут, і обговорити питання відсутності кондукторів на маршруті.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».