Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:08:29

Рівень медичного обслуговування на Чернігівщині

10.05.2012   12:40Агенцiя

У жовтні 2011р. органами державної статистики проведено опитування членів 307 домогосподарств Чернігівщини шодо рівня медичного обслуговування в області.

У 94,7% опитаних домогосподарств хто-небудь із членів протягом останніх 12 місяців потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного обладнання, проте близько половини з них не змогла задовольнити ці потреби. Основними названими причинами недоступності окремих видів медичної допомоги була занадто висока вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я.

Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів. За даними опитування, 16,7% домогосподарств при потребі не змогли відвідати лікаря. Основними причинами були занадто висока вартість послуг та відсутність спеціаліста потрібного профілю.

Висока вартість відвідування стоматолога, протезування, проведення медичних обстежень, отримання лікувальних процедур спричинили вимушену відмову від цих видів медичної допомоги значної частини домогосподарств області.

Про недоступність для хворих членів родини необхідного лікування в стаціонарі повідомило 35,7% домогосподарств. Вимушена відмова від лікування в стаціонарних медичних установах пов’язана із занадто високою вартістю лікування (98,9%) та відсутністю відділень потрібного профілю (1,1%).

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року