Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 16:56:51

Рівень медичного обслуговування на Чернігівщині

10.05.2012   12:40Агенцiя

У жовтні 2011р. органами державної статистики проведено опитування членів 307 домогосподарств Чернігівщини шодо рівня медичного обслуговування в області.

У 94,7% опитаних домогосподарств хто-небудь із членів протягом останніх 12 місяців потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного обладнання, проте близько половини з них не змогла задовольнити ці потреби. Основними названими причинами недоступності окремих видів медичної допомоги була занадто висока вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я.

Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів. За даними опитування, 16,7% домогосподарств при потребі не змогли відвідати лікаря. Основними причинами були занадто висока вартість послуг та відсутність спеціаліста потрібного профілю.

Висока вартість відвідування стоматолога, протезування, проведення медичних обстежень, отримання лікувальних процедур спричинили вимушену відмову від цих видів медичної допомоги значної частини домогосподарств області.

Про недоступність для хворих членів родини необхідного лікування в стаціонарі повідомило 35,7% домогосподарств. Вимушена відмова від лікування в стаціонарних медичних установах пов’язана із занадто високою вартістю лікування (98,9%) та відсутністю відділень потрібного профілю (1,1%).

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права

Потрібно перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації виборчого права 14:17

25 жовтня на Чернігівщині відбудуться місцеві вибори та довибори народного депутата на окрузі №208. Прийти на дільницю ви маєте з паспортом громадянина України у вигляді книжечки або ID-картки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини