Припинено незаконне використання суб’єктом господарювання 20 га землі, що перебуває у користуванні установи виконання покарань
Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення протиправної передачі земель у власність чи користування.
Як встановлено, однією з державних пенітенціарних установ області всупереч вимог закону з приватним суб’єктом господарювання укладено договір обробітку землі, за яким ділянку площею 20 га фактично передано у користування приватній структурі.
У зв'язку з виявленими порушеннями, прокурор звернувся до суду з позовом про визнання вказаного договору недійсним.
За активної позиції прокурора у суді під час розгляду справи відповідачем порушення усунуто в добровільному порядку. Земельну ділянку повернуто у користування державної установи виконання покарань.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.