Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 липня, 19:31:42

Прокуратура реагує на порушення при використанні земель сільськогосподарського призначення

04.01.2017   08:12

Органи прокуратури Чернігівщини системно вивчають питання дотримання вимог законодавства при використанні суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення.

Встановлено, що місцевою державною адміністрацією передано в оренду земельну ділянку площею понад 16 га одному з сільгосппідприємств Бахмацького району з порушенням вимог Закону України «Про оцінку земель».

Водночас при укладенні договору не проведено та не затверджено нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, незважаючи на те, що зазначена обставина є істотною умовою договору і не може самостійно визначатися сторонами.

Внаслідок таких дій бюджет недотримував значні суми коштів у вигляді орендної плати.

Реагуючи на порушення законодавства Бахмацька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди землі.

Враховуючи беззаперечність доводів прокурора, відповідачем під час розгляду судом позову розроблено нормативну грошову оцінку, внесено зміни до договору та приведено його у відповідність до вимог законодавства.

Відтак за ініціативи прокуратури за використання земельних угідь установлено розмір орендної плати у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини