Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:46:00

Громадська рада при Головному управління ДФС в області зібралася напередодні Нового року

30.12.2016   13:09Агенцiя

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела чергове засідання, на якому підбила підсумки роботи за 2016 рік та внесла свої пропозиції для формування її оновленого складу.

Вже традиційно участь у засіданні взяли начальник Головного управління та керівники провідних підрозділів. Олексій Барановський ознайомив членів ради з основними показниками діяльності фіскальних органів. Він відмітив зростання сум надходжень до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-грудня та наголосив, що це відбулося, у першу чергу, завдяки платникам податків.

На даний час на обліку у фіскальних органах області перебуває 58 тисяч платників податків, з яких понад 20 тисяч юридичних осіб та близько 38 тисяч фізичних. Керівник ознайомив присутніх зі змінами, що відбулися протягом року завдяки реорганізації фіскальної служби.

Члени Громадської ради мали змогу отримати відповіді на питання, що їх турбують, з перших вуст.

Одноголосно, рішенням зборів, Громадська рада  висловила свою довіру органу фіскальної служби області за відкритість до  діалогу з громадськістю, допомогу у  вирішенні багатьох питань що виникали у роботі суб’єктів господарювання протягом року.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини