Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 22:48:59

Громадська рада при Головному управління ДФС в області зібралася напередодні Нового року

30.12.2016   13:09Агенцiя

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела чергове засідання, на якому підбила підсумки роботи за 2016 рік та внесла свої пропозиції для формування її оновленого складу.

Вже традиційно участь у засіданні взяли начальник Головного управління та керівники провідних підрозділів. Олексій Барановський ознайомив членів ради з основними показниками діяльності фіскальних органів. Він відмітив зростання сум надходжень до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-грудня та наголосив, що це відбулося, у першу чергу, завдяки платникам податків.

На даний час на обліку у фіскальних органах області перебуває 58 тисяч платників податків, з яких понад 20 тисяч юридичних осіб та близько 38 тисяч фізичних. Керівник ознайомив присутніх зі змінами, що відбулися протягом року завдяки реорганізації фіскальної служби.

Члени Громадської ради мали змогу отримати відповіді на питання, що їх турбують, з перших вуст.

Одноголосно, рішенням зборів, Громадська рада  висловила свою довіру органу фіскальної служби області за відкритість до  діалогу з громадськістю, допомогу у  вирішенні багатьох питань що виникали у роботі суб’єктів господарювання протягом року.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.