Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 03:21:39

За активної позиції прокуратури судом відмовлено у стягненні 22 млн. грн. з бюджету на користь приватної структури

30.12.2016   09:57Агенцiя

Моніторингом судових рішень установлено, що у провадженні господарського суду Чернігівської області перебуває справа за позовом одного із приватних підприємств про стягнення з Державного бюджету України понад 22 млн. грн. упущеної вигоди від несвоєчасної реалізації зернових.

З метою представництва інтересів держави та упередження безпідставного стягнення значної суми коштів з бюджету прокуратурою області здійснено вступ у розгляд даної справи та забезпечено активну участь у судовому процесі.

Прокурору вдалося повною мірою спростувати у судових засіданнях докази, надані стороною позивача, у т.ч. висновки експертних досліджень та відстояти правову позицію про безпідставність заявлених позовних вимог.

Ухваленим колегією суддів рішенням від 21.12.2016 у задоволенні позову відмовлено, чим упереджено незаконне стягнення понад 22 млн грн з Державного бюджету України.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини