Віднині "Малятко" і тепле, й економне
47 дітлахів селища Замглай Ріпкинського району влаштують новорічний концерт у рідному дитсадку. Днями він знову відкриє для них двері і запросить уже в теплі групи.
Замглайський ДНЗ «Малятко» віднедавна може похвалитися системою опалення на твердому паливі. Нову блочно-модульну котельню закладу відкривав перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, представники влади району та селища.
- Звичайно, це не надто масштабна подія. Однак, для селища Замглай вона є дуже важливою: діти зможуть отримувати якісну дошкільну освіту у комфортних умовах, — зазначив перший заступник голови ОДА.
Також він вручив бензопилу, а підприємці району потурбувалися про тюль та шпалери для оновлення приміщення садочку. Сьогодні малеча ласувала солодощами від спонсорів.
Варто зазначити, що котельня обійшлася обласному бюджету у 830 тисяч гривень. Для відновлення діяльності садочка необхідно було погасити і заборгованість за природний газ, що складала 181 тисячу гривень.
Перехід на альтернативні види палива дозволить значно заощадити на утриманні приміщення. Це є дуже важливим аспектом для дотаційного населеного пункту.
Наразі у ДНЗ працюють 7 педагогів, медична сестра та 10 осіб обслуговуючого персоналу.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.