Десять команд з семи областей України отримали гранти від на міські перетворення
Підприємницький фонд WesternNISEnterpriseFund та школа урбаністики CANactions оголосили результати конкурсу малих грантів DREAMactions: 10 проектів отримають фінансування та будуть реалізовані в містах України.
Мета Конкурсу – стимулювати ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів у різних напрямках.
Ірина Озимок, керівник Програми місцевого економічного розвитку Western NIS EnterpriseFund: «Ми отримали 512 заявок на конкурс, тому відбір був надзвичайно складним. Для нас пріоритетом було підтримати саме ті проекти, які мають сформовану команду, підтримку громади, а також співпрацюють із місцевою владою і бізнесом. Адже такі проекти зможуть існувати й розвиватися далі, коли грант закінчиться».
Валентина Зотова, директор CANactions: «Ми будемо уважно стежити за успіхами втілення проектів-переможців. Адже крім фінансування вони отримають менторську підтримку та можливість обміну досвідом з іншими командами. Ми переконані, що підтримка ініціативних місцевих команд у втіленні їхніх проектів надзвичайно важлива для того, щоб українські міста ставали комфортними для мешканців».
Фінансування у розмірі до 5000 доларів США отримали такі проекти:
• Облаштування піднятих пішохідних переходів на вулицях, м.Долина, Івано-Франківська область;
• Урбан-фестиваль «Сеанс міського сканування», Івано-Франківськ;
• Доступний стадіон для всіх без обмежень, м.Городня, Чернігівська область;
• «Фотофакт» (фотофіксація виконання усіх робіт та вирішення проблем у місті), Дніпро;
• «Компола» (встановлення термокомпостерів для перетворення відходів шкільних їдалень на компост), Київ;
• «Чисто: Замкова Гора», Київ;
• Тактильна карта історичної частини міста для людей із вадами зору, Луцьк;
• Творча платформа: трансформація історичної пам’ятки міста, Бар, Вінницька область;
• Бібліомайданчик «OpenAir», Бахмут, Донецька область;
• Мережа шкільних урбаністичних проектів, яка охопить 30 малих міст півдня та сходу України.
За умовами конкурсу, проекти мають бути реалізовані до 1.07.2017 р.
Конкурс малих грантів DREAMactions пройшов в Україні вже вдруге. У 2016 році за підтримки WesternNISEnterpriseFund та CANactions були реалізовані сім міських проектів.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.