Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:20:22

Фіскальна служба перевіряла менше, проте до бюджету надійшло на мільйон більше ніж торік

24.12.2016   09:50Агенцiя

За 11 місяців поточного року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 570 перевірок.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року, перевірок провели менше на 130 або на 18,6 відсотків. За  їх результатами до бюджету донараховано понад 670 млн. гривень. З цієї суми узгоджено 61,7 млн. гривень.

За підсумками 11 місяців поточного року від донарахованих сум вже надійшло до бюджету більше 30 млн. грн., що перевищує відповідний період  минулого року на 1 млн. гривень.

Завдяки заходам контролю за діяльністю збиткових підприємств з початку 2016 року зменшено збитки (від'ємне значення об'єкту оподаткування податком на прибуток) на 18,4 млн. гривень. Це дозволило упередити несплату цього податку у наступних податкових періодах більш як на 3 млн. гривень.

Крім того, за результатами документальних перевірок, проведених підрозділами аудиту, зменшено на 1,5 млн. грн. суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, та на 27,7 млн. грн. зменшено від'ємне значення різниці між податковими зобов'язаннями та податковим кредитом з ПДВ.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини