Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 02:46:22

Поліція вилучила у громадянина дві гранати і наркотиків на 50 тисяч гривень

24.12.2016   09:44

Під час санкціонованого обшуку поліція вилучила у молодика амфетамін, канабіс і 2 гранати «Ф-1».

22 грудня оперативно-пошуковим відділом в Чернігівській області Управління з обслуговування м. Києва, Київської та Чернігівської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України разом з колегами з Чернігівського відділу поліції в рамках кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді Деснянського районного суду проведений санкціонований обшук в одному з помешкань на околиці Чернігова.

В ході обшуку правоохоронці виявили та вилучили 10 грамів порошкоподібної речовини білого кольору, схожої на психотропну речовину амфетамін, електронні ваги та 300 грамів речовини рослинного походження зеленого кольору, схожої на наркотичний засіб канабіс.

Іншою знахідкою вже займалися вибухотехніки, оскільки громадянин зберігав у себе вдома 2 корпуси гранати «Ф-1», одна з них мала запал УЗРГМ-2. Вилучене направлено на експертизу до Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування, яке має встановити звідки у молодика наркотики і боєприпаси.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.