Батько порізав дорослого сина-військовослужбовця
Після сварки з батьком воїн-контрактник однієї з частин Ніжина був доставлений до лікарні з ножовим проникаючим пораненням черевної порожнини.
21 грудня до поліції надійшло повідомлення від фельдшера Ніжинської центральної міської лікарні про госпіталізацію до хірургічного відділення лікарні місцевого жителя, військовослужбовця за контрактом однієї з частин Ніжина.
Медики діагностували у пораненого ножове проникаюче поранення черевної порожнини. Поліції постраждалий пояснив, що тілесні ушкодження отримав внаслідок сварки з батьком за місцем проживання.
Додому до родича негайно виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що того дня непрацюючий батько в ході сімейної сварки з сином спричинив йому одне ножове проникаюче поранення в область черевної порожнини.
Під час огляду місця події експерт вилучив сліди речовини бурого кольору, ніж та одяг потерпілого. Чоловік затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05
День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.