Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 09:33:35

Порушників правил полювання стає все більше

21.12.2016   09:47Агенцiя

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з громадськими інспекторами з охорони довкілля та адміністрацією МРП ЧОО УТМР перевірено стан дотримання вимог законодавства під час полювання.

Так, 18.12.2016 до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що з лісу на територію с. Радомка Семенівського району зайшов поранений браконьєрами лось. Поведінка тварини створювала небезпеку життю і здоров’ю селян та загрожувала пошкодженням майна.

Комісійно, за участю голови Радомської сільської ради, лісничого Радомського лісництва та директора МРП «Семенівське», інспектора з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області, ветеринарного лікаря Семенівської районної лікарні та громадськості констатовано несумісність вогнепального поранення з життям тварини. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Семенівського відділення поліції Новгород-Сіверського ВП ГУНП в Чернігівській області. Наразі по факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження, особи порушників встановлюють.

У мисливських угіддях Ніжинського відділення МРП ЧОО УТМР виявлено факт незаконного добування трьох лосів біля с. Дуболугівка Ніжинського району Чернігівської області, рештки яких було виявлено на одному з подвір’їв зазначеного села. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області. По факту браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Особи порушників та причетних до незаконного добування лосів встановлюють.

У лісовому масиві на території відтворювальної ділянки Чернігівського відділення МРП ЧОО УТМР біля с. Стаси Чернігівського району Чернігівської області, де взагалі полювання заборонено, затримано 8 мисливців. Серед полювальників, до речі, був і єгер вищезазначеного підприємства. Стосовно порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85 КУпАП.

На загал, за 17 по 18 грудня затримано 11 порушників правил полювання та складено 11 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85 КУпАП.

Масштаби незаконного полювання вражають. В умовах регіону особливо вразливими до свавілля браконьєрів є великі тварини, зокрема лосі. Безконтрольне екологічно необґрунтоване їх добування призводить до повного винищення субпопуляцій виду, що обумовлює загрозу існуванню виду у деяких адміністративних районах області та створює небезпеку загального зниження життєздатності регіональної популяції.


Прес-служба ДЕІ у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Експозицію

Експозицію "Старого Чернігова" оглянули туристи з 35 країн світу 09:27

Минулого року на постійну виставку «Чернігів та чернігівці 100 років тому», що розміщена у приміщенні Колегіуму, завітали туристи з 35 країн світу, зокрема, з Австралії, Бельгії, Данії, Індії, Італії, Канади, Латвії, Мексики, Норвегії, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії, Швейцарії, Японії.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 лютого до 8:00 19 лютого 2020 року.

На Чернігівщині кількість зареєстрованих підприємців зростає

На Чернігівщині кількість зареєстрованих підприємців зростає 08:24

На початок 2020 року на Чернігівщині кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців становила 36285 осіб, що на 1097 більше, ніж на початок 2019 року.

Як організовуватиме бюджетний процес у найбільшій сільська громада Чернгівщини – Сухополов'янській?

Як організовуватиме бюджетний процес у найбільшій сільська громада Чернгівщини – Сухополов'янській? 08:14

Про його особливості в 2020 р. йшлося під чес семінару, проведеного для сільської ради Центром підвищення кваліфікації.

"Чорному лісорубу" призначено покарання у виді обмеження волі 08:08

Прилуцькою місцевою прокуратурою в кінці листопада 2018 року виявлено групу осіб, які за попередньою змовою здійснювали незаконну вирубку дерев породи «дуб» на території Прилуцького та Ічнянського районів, відомості про що внесені до ЄРДР, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, вчиненій за попередньою змовою групою осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини