Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 06:02:47

Виконавчий комітет Чернігівської міськради виділив квартиру для матері загиблої Анастасії Дерев’янко

16.12.2016   11:01

15 грудня, відбулось засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради, на якому розглянули 32 питання порядку денного.

Серед них було додаткове питання «Про зарахування квартири до фонду житла для тимчасового проживання та виділення». Це рішення членами виконкому було прийняте, враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з руйнуванням житлового будинку № 16 по вул. Попудренка.

У документі зазначено, що квартира, яка розташована по вул. Доценка, 24, виділяється з фонду житла для тимчасового проживання – Акуленко Світлані Григорівні – матері Анастасії Дерев’янко, яка загинула 12 грудня під час обвалення будинку.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що це житло тимчасове. Коли будинок буде відбудовано, ця сім’я, як і інші постраждалі мешканці, отримає квартиру в новому будинку. При цьому буде враховано квартирний метраж кожної кімнати.

Міський голова також додав, що виділена квартира по вул. Доценка однокімнатна і має всі умови для проживання.


Також під час засідання члени виконавчого комітету затвердили Положення про призначення та виплату міських стипендій талановитим і обдарованим дітям та учнівській молоді у сфері фізичної культури та спорту м. Чернігова; Статути комунальних позашкільних навчальних закладів, комунальних підприємств «Чернігівводоканал» та «Муніципальна поліція» міської ради.

Крім того, виконавчий комітет Чернігівської міської ради прийняв рішення про списання транспортного засобу, медичного обладнання та копіювального апарата; про передачу житлового будинку з балансу комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради на баланс ОСББ; про встановлення режимів роботи окремих об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час та вніс зміни та доповнення до Переліку адміністративних послуг. Також виконком схвалив Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2017 рік, яка ще буде обговорюватись депутатами на засіданнях постійних комісій та затверджуватись на черговій сесії Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини