Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 20:29:37

Поліція затримала вантажівку, яка перевозила новорічні дерева з порушенням чинного законодавства

16.12.2016   07:54

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят поліція вживає заходи, спрямовані на охорону та збереження використання хвойних насаджень, контроль за дотриманням чинного законодавства під час заготівлі, перевезення та реалізації новорічних ялинок.

14 грудня в рамках відпрацювання міста Сновська працівники відділу безпеки дорожнього руху зупинили вантажний автомобіль «MAN» з напівпричепом.

23-річний водій з Волинської області повідомив правоохоронцям, що перевозить новорічну сосну в кількості 670 штук. Надана для перевірки товарно-транспортна накладна не була нумерована і містила явні ознаки підроблення. Наразі автомобіль поставлений на штрафмайданчик Сновського відділення поліції.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду).

Загалом тільки з початку грудня працівниками поліції, що відповідають за безпеку дорожнього руху, виявлено 8 фактів перевезення новорічних ялинок з сумнівними документами. За всіма фактами триває перевірка територіальними органами поліції. На вирішення своєї долі чекають близько 2000 новорічних красунь.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини