Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 травня, 18:26:31

Міський голова та депутати Мени підтримують впровадження етичних кодексів та комісії

13.12.2016   09:13

В м. Мена відбулась публічна дискусія на тему: "Правове регулювання етичних стандартів у роботі в органів місцевого самоврядування".

Як відомо Менська міська рада одна з 4-х місцевих рад Чернігівської області залучена до впровадження Етичних кодексів для депутатів  місцевих рад та створення етичних комісій.

В ході дискусії представник коаліції “Прозорі ради” Сергіенко Тетяна розповіла про громадську ініціативу створення етичних кодексів та впровадження їх в місцевих радах також які питання врегульовують етичні кодекси, а саме :
•    Поводження на засіданнях ради при роботі в комісіях
•    Стосунки з виборцями
•    Взаємовідносини зі ЗМІ
•    Правила поведінки в Інтернеті
•    Стосунки з органами, що представляють інші гілки влади
•    Запобігання проявам корупції
•    Отримання подарунків та винагород
•    Врегулювання конфлікту інтересів
•    Контроль за дотриманням Кодексу 

Присутній на заході міський голова м. Мена Генадій Примаков зазначив “Ця ініціатива підвищує рівень довіри громадян до міської ради, також підвищить персональну відповідальності за належне виконання обов’язків та запобігання зловживанням службовим становищем депутатами міської ради, забезпечить прозорості у роботі міської ради”.

Його слова підтримала заступник голови міської ради Інна Скляр “Створення етичних кодексів створюють єдині правила для депутатів та підвищує рівень їх відповідальності перед громадою, бо вони тим самим зобов’язуються дотримуватись цих правил”

Представник Центру Політичих студій та аналітики “Ейдос” Гюнель Бабакішієва розповіла, що прийняття міською радою етичного кодексу створить більшу (інвестиційну) привабливість міста перед іноземними інвесторами для залучення коштів на інфраструктурний розвиток міста.

Голова ГО “Надійний партнер” та заступник міського голови м.Мена 6-го скликання  Юрій Стальніченко розповів з досвіду спілкування з іноземними інвесторами - “Що прописано в етичних кодексах і іноземців вчать з дитинства в дитсадках і сім’ї, а нашим громадянам нажаль необхідно вчитись”

До проведення зустрічі представники депутатського корпусу були скептично налаштовані, але під час дискусії їхня думка змінилась і присутні депутати виразили готовність підтримати проект рішення яке виноситься на наступну сесію яка відбудеться 15 грудня.

Громадськість висловила сподівання, що і інші депутати, які не були присутні на зустрічі, підтримують етичні кодекси та разом з громадою будуть працювати в етичній комісії.

Останні новини Чернігівщини

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину

Правоохоронці затримали чоловіка, у якого в машині виявили підозрілу речовину 11:58

Під час несення служби на одному з блокпостів міста Чернігова, гвардійці зупинили легковий автомобіль марки Renault, який рухався після початку комендантської години.

«Док» на війні у Чернігові

«Док» на війні у Чернігові 11:53

– Страшно було перші три дні, – згадує колишній лікар-дантист, а нині тероборонівець Чернігова Богдан із позивним «Док».

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді

Новий в.о. Генерального директора Чернігівської обласної дитячої лікарні розповів про плани на посаді 11:37

Планує ремонт бомбосховища, а головна мета – зробити Чернігівську обласну дитячу лікарню найкращою в Україні.

#КодНації. Чернігівський обласний філармонійний центр створив відео до Дня вишиванки 11:19

19 травня 2022 року – світ відзначає День вишиванки. Це міжнародне свято відзначається щороку кожного третього четверга травня і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 18 травня 11:08

У Чернігівській області 18 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.