Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 03:25:03

Оперативна інформація щодо обрушення плит перекриття в житловому будинку у м. Чернігів

13.12.2016   08:25Агенцiя

Станом на 7 годину 13 грудня аварійно-рятувальні роботи по розбиранню завалу продовжуються, всього розчищено та вивезено близько 240 метрів кубічних окремих елементів будівельних конструкцій.

У місті Чернігів 12 грудня о 16:20 по вулиці Попудренка, 16 у чотириповерховому житловому будинку сталося обрушення плит перекриття з четвертого по перший поверхи (6 квартир) та руйнування фасадної стіни.

О 18:36 з-під завалів дістали підлітка, 1999 року народження.

О 21:50 рятувальники звалили аварійну стіну будівлі назовні.

О 22:15 з-під завалів піднято тіло загиблої жінки, 1991 року народження.

Всього у будинку проживало 196 мешканців, 75 осіб відселено до готельно-туристичного комплексу «Придеснянський» Чернігівської ради, 10 осіб до готелю Федерації профспілкових організацій та 109 до родичів.

До аварійно-рятувальних робіт залучено: 68 чол. та 27 од. техніки, у тому числі: від ДСНС – 44 чол. особового складу 10 од. техніки, від МВС – 9 чол. особового складу 3 од. техніки, від Мініфраструктури – 4 чол. 3 од. техніки, від комунальних служб міста – 11 чол. та 11 од. техніки. На місті події працює оперативна група ДСНС України.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини