Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 14:42:44

З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері проведено 82 службових розслідування та перевірки

08.12.2016   13:58Агенцiя

В органах ДФС області ведеться боротьба з проявами корупції. З цією метою використовуються різні форми та методи, а також залучається громадськість.

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служби у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри». Його номер: (0462) 668-522.

Телефонувати можна не лише у випадках порушення законності, а й надавати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності служби. Крім того з інформацією та пропозиціями можна звернутися безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом проводиться службова перевірка та вживаються відповідні заходи. Фахівці відділу внутрішньої безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, з початку року на телефон «Довіри» надійшло більше 30 повідомлень. Проте в жодному з них не вказувалося на хабарництво чи зловживання з боку податківців та митників. Всі вони стосувалися порушень норм податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Інформація передана до органів ДФС області для перевірки викладених фактів.

Загалом, з метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом 11 місяців поточного року проведено 82 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 14 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішень.

За матеріалами відділу органами прокуратури відкрито 7 кримінальних проваджень стосовно працівників фіскальної та митної служби області за фактами скоєння службових злочинів. А саме: 2 - за фактом вимагання та отримання працівниками керівної ланки органів ДФС області неправомірної вигоди, 1 - за фактом вимагання неправомірної вигоди, 2 - за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами, 2 - за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами митниці.

На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 46 подань, вжиті заходи реагування стосовно 42 посадових осіб, 6 працівників звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 28 посадовців, 18 – винесено офіційне застереження.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини