Рятувальники двічі надали допомогу з вивільнення транспортних засобів, що потрапили у снігові замети
Рятувальники підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області двічі надали допомогу водіям з вивільнення їх транспортних засобів із снігових заметів.

7 грудня о 22:50 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що поблизу селища Седнів водій легкового автомобіля ВАЗ-2109 не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб занесло у сніговий замет та зіткнувся з деревом.
Для надання допомоги було залучено черговий караул 4-го професійного пожежного посту смт Седнів. Пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної прохідності за допомогою тросу рятувальники відбуксирували транспортний засіб із проблемної ділянки дороги.
8 грудня о 01:00 до рятувальників Срібнянського району з проханням надати допомогу звернувся водій легкового автомобіля "Dewo Lanos". Чоловік повідомив, що поблизу с. Березівка його транспортний засіб злетів у кювет і потрапив у сніговий замет. Рятувальники 14-го Державного пожежно-рятувального посту витягнули легковий автомобіль на проїжджу частину дороги, після чого водій зміг самостійно продовжити рух.
На щастя, в обох випадках ніхто з пасажирів та водіїв не постраждав. Для надання допомоги від підрозділів УДСНС у Чернігівській області залучались 6 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).