Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 06:16:50

В Головному управлінні Нацполіції області підбили підсумки роботи за 11 місяців

08.12.2016   07:57Агенцiя

Керівники територіальних підрозділів поліції прозвітували про стан боротьби зі злочинністю та проведення відпрацювання на території обслуговування.

7 грудня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулася розширена нарада керівництва ГУНП, в якій взяли участь члени колегії та начальники галузевих служб. На нараду були також запрошені начальники територіальних відділів і відділень поліції та їх заступники.

Відкрив нараду начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін. У своєму вступному слові керівник поліції Чернігівщини відзначив, що за підсумками відпрацювання області, яке тривало майже місяць, в загальнодержавному плані поліція Чернігівщини спрацювала добре.

Водночас не всі територіальні підрозділи під час оперативно-профілактичних заходів виклалися на повну силу. Саме до керівників таких підрозділів у керівництва ГУНП області були питання стосовно підвищення ефективності розкриття злочинів.

Також Едуард Альохін звернув увагу присутніх на забезпечення публічного порядку і безпеки громадян в ході перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які відбудуться в області 11 грудня.

Керівник поліції Чернігівщини поставив задачу всім начальникам територіальних підрозділів поліції забезпечити дотримання законності на території населених пунктів, де проходитимуть вибори, та не допустити фактів підкупу виборців.

Робота розширеної наради була побудована у форматі доповіді керівників кущових відділів поліції та їх територіальних відділень і відповідей на питання керівництва про основні напрямки діяльності.

Окрім начальника ГУНП, до виступаючих зі своїми зауваженнями та побажаннями зверталися заступник начальника Головного управління – начальник Слідчого управління ГУНП Євген Гончаров, начальник управління карного розшуку ГУНП Максим Гончар і тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП Дмитро Лось.

Учасники наради обговорили результати проведених у листопаді оперативно-профілактичних заходів. Серед територіальних підрозділів поліції, які виконали поставлені керівництвом Національної поліції України та Головного управління завдання практично по всіх напрямках діяльності, а в першу чергу з розкриття злочинів та повідомленню особам про підозру, в трійці лідерів були названі Бахмацький, Прилуцький та Новгород-Сіверський відділи поліції.

На завершення керівник поліції Чернігівщини, зважаючи на позитивний ефект проведених у листопаді профілактичних заходів, прийняв рішення провести аналогічні заходи за усіма напрямками діяльності поліції і у грудні поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини