Внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення виникло 2 пожежі
У зв’язку із зниженням температури повітря, громадяни інтенсивно використовують прилади опалення, що, в свою чергу, підвищує ризик виникнення пожеж.
Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщині ліквідували 2 пожежі, що виникли внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації приладів пічного опалення.
6 грудня о 10:25 у Прилуцькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні приватного господарства, що у с. Сухополова. За викликом на місце події прибули вогнеборці 12-го державного пожежно-рятувального підрозділу з м. Прилуки. На той момент вогонь охопив дах приміщення. Вогнеборці оперативно о 10:45 локалізували, а о 11:40 остаточно ліквідували загоряння та не допустили розповсюдження вогню на поруч розташований житловий будинок. Причина пожежі - відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев'яним перекриттям будівлі.
Цього ж дня о 13:18 виникла пожежа житлового будинку на одному з приватних подвір’їв у с. Курінь Бахмацького району. Силами чергового караулу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини загоряння о 13:55 було локалізовано, а о 16:55 остаточно ліквідовано. Причиною пожежі послужило те, що в цегляній кладці димаря з'явилися тріщини через які жарини потрапили на дерев'яні конструкції перекриття й спричинили їх займання.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression