Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 15:31:48

У прокуратурі Чернігівської області відбулись урочистості з нагоди професійного свята

03.12.2016   09:06Агенцiя

У четвер у приміщенні прокуратури Чернігівської області відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників прокуратури України.

«Суспільство розраховує на нашу професійність, чесність, сумління та принциповість. Від нашої праці великою мірою залежить збереження стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення правопорядку. Впевнений, що нове покоління працівників прокуратури України здійснить свій вагомий внесок у зміцнення законності та формування нашої країни як правової держави», -  підкреслив прокурор області.

Привітати працівників прокуратури з професійним святом завітали голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, голова  апеляційного суду  Садіг Тагієв, керівники правоохоронних органів області та державних установ.

За вагомі досягнення у роботі, ініціативу, оперативність, сумлінне ставлення до своїх обов‘язків та з нагоди професійного свята працівників прокуратури відзначено нагородами і подяками Генерального прокурора України та прокурора області, а також обласної державної адміністрації, обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову