Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 02:15:12

На Чернігівщині нетверезий чоловік викрав авто та ще й вирішив підзаробити, перевозячи людей

05.05.2012   09:24Агенцiя

2 травня, о четвертій годині ранку до чергової частини Менського районного відділу міліції, що на Чернігівщині зателефонував місцевий мешканець, який повідомив про зникнення з його подвір’я автомобіля “ВАЗ-21011” жовтого кольору.

У ході вивчення обставин злочину стало відомо, що 1 травня, близько 20-ї години, заявник приїхав додому, поставив автомобіль на власному подвір’ї, при цьому ключі від автівки та документи на транспортний засіб залишив у салоні, а вже зранку наступного дня “Жигулів” на місці не виявив.

Працівники ДАІ відразу долучилися до пошуків авто. І вже біля дев’ятої години ранку на стаціонарному посту ДАІ №1 в селі Новоселівка працівниками Державтоінспекції був помічений автомобіль, що згідно орієнтування перебував у розшуку. Інспектор ДАІ подав знак про зупинку керманичу авто, та той тільки додав швидкості. Правоохоронці розпочали переслідування і вже невдовзі наздогнали та зупинили втікача.

Викрадачем виявився раніше судимий, 57-річний мешканець села Куковичи Менського району. В скоєному останній зізнався. Правоохоронцям пояснив, що намагався автостопом доїхати до Києва, але попутні автомобілі не зупинялися. Тоді й прийшла в голову ідея викрасти автомобіль. Аби підзаробити чоловік ще й підібрав по дорозі в селі Слов’янка чотирьох пасажирів. Одним з яких була вагітна жінка. А водій між тим був добряче на підпитку.

По даному факту порушено кримінальну справу за ознаками злочину ч. 1. статті 289 Кримінального кодексу України. Автовикрадача затримано в порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України та доставлено о ізолятору тимчасового тримання Менського районного відділу міліції. Проводиться подальше розслідування.

http://www.sai.gov.ua/ua/news/1/1160.htm

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини