Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 11:40:42

На обліку в лікувально-профілактичних закладах Чернігівщини перебуває 3692 ВІЛ-інфіковані особи

01.12.2016   07:38Агенцiя

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

За даними Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, на 1 жовтня 2016 р. на обліку в лікувально-профілактичних закладах області перебували 3692 ВІЛ-інфіковані особи, серед яких 945 – хворі на СНІД.
У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла, відповідно, на 10% та 29%.

Більше половини інфікованих (55%) отримали ВІЛ-інфекцію статевим шляхом, 38% інфіковані в результаті введення наркотичних речовин ін’єкційним шляхом. У числі ВІЛ-інфікованих 212 дітей, народжених ВІЛ-інфікованою матір’ю, з них 15 – хворі на СНІД.

Упродовж січня–вересня 2016р. медичними закладами області вперше в житті встановлено діагноз ВІЛ-інфекції 332 особам, половина з яких хворі на СНІД.

За цей же період від хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), померло 96 осіб (0,7% загальної кількості померлих). Більшість (89%) – були у віці до 50 років, 74% – це міські жителі. Чоловіків померло більше, ніж жінок (60 проти 36).

Останні новини Чернігівщини

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв

Дар’я Пирогова, Дмитро Кравець і оркестр «Філармонія»: Рахманінов і Прокоф'єв 15:19

Студенти Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського піаністи Дар’я Пирогова та Дмитро Кравець взяли участь у новій концертній програмі, яку представив глядачам Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні

Обери професію своєї мрії – живи та працюй в Україні 14:32

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще в середніх та старших класах, замислитися про професійне майбутнє, обрати потрібну на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи.

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку

У Сосницькій ОТГ обговорили виконання стратегії розвитку 12:40

Про перші успіхи та складнощі в реалізації стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади мова йшла під час консультації, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання

Норми споживання тепла для будинків без лічильників: виконком відправив питання на доопрацювання 12:36

19 вересня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув пропозиції щодо встановлення норм споживання теплової енергії на потреби споживачів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:47

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини