Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 20:39:05

Чергова ротація роти спеціального призначення "Чернігів" після виконання бойових завдань в зоні АТО повернулася додому

01.12.2016   07:22Агенцiя

Зранку 30 листопада автобус з бійцями роти поліції спеціального призначення «Чернігів» прибув до рідного міста. На Донбасі чернігівці виконували бойові завдання на передовій та охороняли стратегічні об’єкти, які підтримують життєзабезпечення Маріуполя.

На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області спецпризначенців зустрічали керівництво Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, родичі та колеги.

Старший ротаційної групи — командир взводу, старший лейтенант поліції Андрій Чебоненко доповів заступнику начальника ГУНП в Чернігівській області підполковнику поліції Дмитру Лосю про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому.

Керівник привітав бійців з поверненням, подякував за сумлінне несення служби, але зазначив, що занадто розслаблятися не варто — попереду кілька важливих масових заходів, на охорону яких будуть залучатися й бійці спецроти «Чернігів».

Наразі заступник начальника ГУНП надав правоохоронцям короткочасну відпустку аби ті відпочили вдома у родинному колі, привели себе в порядок та поласували домашніми стравами.

Варто зазначити, що протягом цієї ротації особовий склад спецпідрозділу був відзначений керівництвом ГУНП в Донецькій області та міського відділу поліції Маріуполя за дисципліну та професіоналізм у виконанні поставлених завдань. 19 бійцям підрозділу вручені почесні відзнаки оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» - медалі «За відвагу та честь», адже чернігівці завжди серед тих, кого командування сектору ставить за приклад.

Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію й поспішили до своїх родин відновити сили, щоб приступити до виконання обов’язків уже на мирній Чернігівській землі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини