Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 15:37:57

У Чернігові продовжують ліквідовувати стихійну торгівлю на вулицях міста

29.11.2016   12:16

Представники робочої групи, що створена у Чернігівській міській раді й до складу якої входять представники ЧВП ГУ НП в Чернігівській області, Управління патрульної поліції у м. Чернігові, екологічної інспекції КП «АТП-2528» та КП «Зеленбуд», Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад, продовжують здійснювати систематичні профілактичні рейди у місцях вуличної торгівлі та на стихійних ринках.

Ці рейди проводяться з метою роз’яснення забезпечення дотримання вимог Правил роботи дрібно роздрібної торгової мережі, порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення на ринку споживчих товарів санітарних норм і правил, для припинення торгівлі у невстановлених місцях, захисту прав споживачів та попередження вчинення адміністративних правопорушень у сфері торгівлі.

За інформацією управління економічного розвитку міста міської ради, за останні два тижні по місту Чернігову складено 18 протоколів про адміністративне правопорушення на загальну суму 12 167 грн.

Цього тижня в черговий рейд вийшли поліція та екологи, вони перевіряли стихійну торгівлю в районі Масани. Представники робочої групи спілкувалися з громадянами, що торгували в невстановлених місцях. Всіх їх було попереджено про адміністративне правопорушення. Відповідно до рішення суду з 25 жовтня складати протоколи про адміністративне правопорушення має право екологічна інспекція.

На даний час сума штрафу для фізичних осіб складає від 340 до 1 340 грн, для юридичних осіб від 850 до 1 750 грн. При повторному порушенні штраф накладається у двократному розмірі.

Як повідомлялося раніше, для тих, хто хоче продати вирощене на городі або вживані речі, на ринках міста облаштовані спеціальні торгові місця.

Подібні рейди працівників поліції та екологічної інспекції будуть проводитися й надалі.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції

Чернігівщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". ФОТОрепортаж 13:10

У середу, 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Чернігівщині стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.