Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 00:02:59

До 12 років ув'язнення засуджено чоловіка, який убив пенсіонерку, а тіло її спалив

28.11.2016   07:39Агенцiя

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області виніс вирок у кримінальному провадженні відносно жителя Ічні за скоєне ним умисне вбивство.

6 травня до чергової частини Ічнянського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення про зникнення пенсіонерки 1928 року народження.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група у повному складі на чолі з керівництвом Ічнянського відділення поліції, а згодом і колег з Головного управління Нацполіції.

Онука безвісти зниклої розповіла, що бабуся пішла з дому і не повернулася. Натомість під час огляду помешкання правоохоронці виявили на стінах сліди бурого кольору, схожі на кров.

Поліція встановила, що між 61-річним співмешканцем онуки, який знаходився у стані алкогольного сп’яніння, та бабусею на ґрунті неприязних відносин виникла сварка, яка переросла в бійку. Під час конфлікту чоловік наносив старенькій численні удари по різних частинах тіла, спричинивши тілесні ушкодження, від яких пенсіонерка померла на місці події.

Аби приховати сліди злочину, зловмисник спалив труп потерпілої на присадибній ділянці, а рештки кісток подрібнив та розкидав.
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області 22 листопада 2016 року засудив обвинуваченого до 12 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression