Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 15:37:01

Поліція склала протокол на депутата

26.11.2016   08:53Агенцiя

Працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито факт адміністративного корупційного правопорушення з боку депутата районної ради.

Депутат однієї з районних рад області, будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, порушуючи Закон України «Про запобігання корупції» та Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», не вжив заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Порушення полягає у неповідомленні у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів та участі у прийнятті рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Так, під час голосування за прийняття рішення сесії районної ради, яким було затверджено технічну документацію по визначенню нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту на території однієї з сільрад району для ведення фермерського господарства загальною площею понад 30 га його близькому родичу, чим порушив вимоги ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та ст. 12-1 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Відносно депутата районної ради складено адміністративні протоколи про корупційне правопорушення, передбачене частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративне правопорушення, які направлені на розгляд до суду.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини