Патрульні затримали чоловіків, які прийшли до супермаркету з предметами, схожими на зброю
22 листопада близько дев’ятої вечора екіпаж патрульної поліції отримав інформацію, що в одному з супермаркетів на проспекті Перемоги перебувають двоє нетверезих чоловіків, у одного з яких у руці предмет, схожий на пістолет.
Коли патрульні приїхали на місце, їхню увагу привернули двоє чоловіків, які виходили з магазину. Вони, побачивши поліцейських, помітно занервували.
Дотримуючись заходів особистої безпеки, патрульні наблизилися до громадян, пояснили причину, з якої звернули на них увагу, і попросили відійти у бік, щоб не заважати іншим відвідувачам супермаркету.
Чоловіки не заперечували, що вживали алкоголь. Під час поверхневого огляду в одного з них патрульні виявили предмети, схожі на пістолет і ніж. Пояснити свої дії в супермаркеті чоловік відмовився.
Для з’ясування всіх обставин патрульні викликали слідчо-оперативну групу.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).