Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 травня, 20:37:27

В управліннях соцзахисту населення Чернігівської області виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 1155 тис. грн.

24.11.2016   08:09Агенцiя

Впродовж 2016 року фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області проведено 8 ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності в управліннях соціального захисту населення області, під час яких виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 1155 тис. гривень.

Внаслідок того, що підприємства, установи, організаціії здійснили не вірний розрахунок середньоденної (середньогодинної) заробітньої плати працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, управліннями соціального захисту зайво компенсовано цим установам коштів в сумі 110 тис. гривень.

Слід зазначити, що Управлінням праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради безпідставно перераховано Східній філії товариства з обмеженою відповідальністю «Секьюрайті» грошових коштів в сумі понад 224 тис. грн в якості компенсації з державного бюджету на здійснення виплат середнього заробітку 19 працівникам, які фактично на час проходження військової служби по мобілізації не перебували у трудових відносинах з філією.

Також, з державного бюджету зайво використано коштів в сумі понад 384 тис.грн. на виплату допомоги переселенцям, які на час отримання виплати перебували за межами підконтрольної території України більше 60 діб; переселенцям, у яких наявне житло за межами зони АТО або депозити в банках на суму, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітньої плати, встановленої для працездатного населення.

Крім того, бюджетними установами міст Чернігова, Ніжина та Прилук, Городняського та Козелецького районів у 2015 році до доходів відповідних бюджетів не перераховано коштів в сумі 436,5 тис.грн, які одержані від органів соціального захисту на компесацію витрат, здійснених вищезазначеними установами, на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам впродовж 2014 року.

Матеріали ревізій передано до Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та проінформовано Прокуратуру Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини