Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 12:14:42

Танкісти до бою готові

22.11.2016   10:22

В селищі Десна танкові підрозділи 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України вдосконалюють свою майстерність.

Запуск підігрівача, водіння, рух у складі колони та стрільба з панцирника – це ще далеко не все, що відточують танкісти на полігоні. Поряд з вмінням правильно виконати вправу, військові обмежені в часі. Його проміжок досить невеликий для отримання позитивної оцінки, але бійців це не лякає.

Велика увага в вогневій підготовці воїнів приділяється влучній стрільбі з танку по мішеневим цілям. Так, найважчою для навчаємих є стрільба по імітованим цілям противника на відстанях до двадцяти кілометрів, так звана закрита вогнева позиція.

Курсантами на заняттях є як строковики так і контрактники. 

Фах для бійців не має значення, адже вони зібрались з різних родів та видів військ всієї України.

І хоча багато вправ військові виконують в полі, основою все ж таки залишається підготовка на тренажерах.
 
На заключних етапах танкісти виконають маневрені та дещо незвичні тактичні вправи, такі як «штани», - постріли двох одночасно рухомих танків, «рикошет», - стрільба за допомогою спеціального підривника  та «танкова карусель», - безперебійний обстріл ворога зі зміною танкових екіпажів.    

Фінальним кроком для курсантів стане екзамен, що визначить рівень підготовки кожного.

 
Ігор Березинський

Останні новини Чернігівщини

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14

Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.

Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52

Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини