Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 17:23:09

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.11.2016   09:21Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 листопада до 8:00 18 листопада 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж в житловому секторі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 13 одиниць спецтехніки та 16 чоловік обслуговуючого персоналу від  ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- між с. Погреби та с. Олексіївка на 109 км автодороги Київ-Суми-Юнаківка (Прилуцький район) о 12 год. 40 хв. 17 листопада водій автомобіля "ЗАЗ LANOS" не впорався з керуванням, не врахував стан дорожнього покриття, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "RENAULT MAGNUM 440". Внаслідок пригоди водій та пасажир автомобіля "ЗАЗ LANOS" отримали травми різного ступеню важкості і були госпіталізовані у лікувальні заклади м. Києва;

- на автодорозі Козелець-Носівка неподалік с. Андріївка Носівського району о 21 год. 59 хв. 17 листопада водій автомобіля "MERCEDES benz 312 d" не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, з’їхав на праве узбіччя дороги у придорожні чагарники. Внаслідок пригоди пасажир автомобіля з тілесними ушкодженнями госпіталізований до Носівської центральної районної лікарні.


Пожежі в житловому секторі
– 5, під час пожежі загинула 1 особа.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години   17 листопада до 20 години 18 листопада очікується хмарна погода, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура по області вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень 0-5º тепла.
По Чернігову температура вночі 0-2º морозу, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини