Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 11:09:39

Українка та білорус намагалися незаконно перетнути кордон на Чернігівщині

17.11.2016   12:35Агенцiя

Сьогодні вночі на українсько-білоруському кордоні під час заходів прикордонного контролю стосовно громадянки України спрацювала база даних Інтерполу.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Жінка прямувала на виїзд з країни через пункт пропуску «Нові Яриловичі», однак паспорт, який вона надала, числився як документ, що «втрачений, викрадений або недійсний». В подальшому власниця почала чинити прикордонному наряду опір та відмовилася віддати свій закордонний паспорт для його вилучення. Крім того, у дану ситуацію втрутився і цивільний чоловік жінки. Аби його заспокоїти, прикордонникам довелося вдягнути на нього кайданки. Стосовно громадян України за порушення режиму у пункті пропуску та злісну непокору правоохоронцям складено адмінпротоколи. Через кордон громадянку України не пропущено, паспорт вилучено, а справу для прийняття правового рішення передано до суду.

Також учора у цьому пункті пропуску прикордонники виявили  підроблену посвідку на постійне місце проживання в Україні. Фальшивий документ надав для перевірки громадянин Білорусі, який прямував на батьківщину. Для з’ясування обставин правопорушення його передали співробітникам Національної поліції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39

У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.

Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37

Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

10 листопада: цей день в Україні і світі

10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32

День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини