Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 23:28:52

Розглянули питання стосовно уточнення меж та площі території Кордівського лісопарку

17.11.2016   08:09Агенцiя

16 листопада в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка». Провів його співголова групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На вже четвертому своєму зібранні члени робочої групи розглянули питання стосовно уточнення меж та площі території Кордівського лісопарку. Тема сьогоднішнього обговорення була намічена на попередньому засіданні після ознайомлення з картографічними даними урочища «Кордівка» та вивчення реєстру власників і користувачів земельних ділянок і територій, розташованих на теренах зеленої зони.

Саме тоді з'ясувалося, що розроблений план лісопарку не поновлювався з 2012 року і що при уточненні площі та інших параметрів природно-заповідної зони урочища не були враховані точні картографічні відомості. А без встановлення правильно обміряних меж та площі парку, як наголосили учасники сьогоднішнього зібрання, «далеко не заїдеш». Потрібна конкретика і математична точність, щоб не повторилася доля «Ялівщини», де вищезгадане не було доведено до логічного завершення.

Отож сьогодні Валентин Мельничук, насамперед, надав слово присутньому на зібранні заступнику начальника управління земельних ресурсів міської ради Олександру Лосю, який на великій відеомапі роз'яснював членам робочої групи тонкощі картографічних вимірів території Кордівського урочища.

Та як показало подальше бурхливе обговорення порушеного питання, в якому взяли участь: заступник голови Чернігівської міської ради Валерій Бондарчук, голова Деснянської у місті Чернігові ради Володимир Грецький, секретар робочої групи, член Громадської ради при обласній державній адміністрації Тамара Петрова, члени Громадської ради при ОДА Наталія Проскуріна та Валентина Седячко, начальник відділу охорони пам'яток історії, археології та монументального мистецтва КЗ «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму» Чернігівської обласної ради Валентина Мултанен, громадські діячі Олександр Гашпар та Валерій Марченко та інші, прийти до єдиного знаменника не так вже й просто.

Однак підсумок сьогоднішнього засідання було зроблено: члени робочої групи дійшли висновку звернутися до Чернігівської міської ради з проханням прискорити прийняття рішення щодо визначення меж і площі території зелених зон у місті Чернігові, зокрема лісопарку «Кордівка», яку згодом, сподіваємося, буде переведено у статус природно-заповідного фонду міста Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги

Бібліотеці Короленка подарували 532 книги 18:29

У Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбулася постійна доброчинна акція "Подаруй бібліотеці книгу!", присвячена Міжнародному дню дарування книг, який відзначають 14 лютого.

Музей бойової слави військових частин ОК

Музей бойової слави військових частин ОК "Північ" та серію інформаційних стендів відкрито до огляду 16:04

До 5 річниці оперативного командування офіцери управління морально-психологічного забезпечення за ініціативою командувача ОК "Північ" розробили серію інформаційних стендів, на яких висвітлені дані про управління, військові частини і установи оперативного командування.

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини