Бажаєте працювати, але з роботою не щастить?
Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує безкоштовно здобути затребувану на ринку праці професію і обіцяє працевлаштувати.
Сталим попитом у Чернігові користуються водії тролейбуса. Працювати на КП «Чернігівське тролейбусне управління» можете й Ви, але після проходження протягом 6 місяців за направленням служби зайнятості відповідної професійної підготовки.
Теоретичний курс безробітні опановують на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат». До речі, це єдиний навчальний заклад в області, який навчає водіїв тролейбуса. Практика проходить на майбутньому робочому місці – в тролейбусному управлінні.
Під час навчання слухачі освоюють низку дисциплін, зокрема основи галузевої економіки і підприємництва, правових знань, а також інформаційні технології, будову та технічне обладнання тролейбуса, правила дорожнього руху, охорону праці, основи безпеки руху і правила обслуговування пасажирів.
Цього року одна група слухачів вже закінчила навчання. В результаті вісім безробітних працевлаштувались водіями тролейбусів.
Загалом протягом січня-жовтня 2016 року на Чернігівщині за направленням служби зайнятості професійне навчання проходили понад 4 тисячі громадян. Безробітні навчаються у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, навчально-курсових комбінатах, автомобільних школах тощо. Крім того, служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів по всій країні – 11 центрів професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня.
Професійне навчання організовується службою зайнятості виключно на замовлення роботодавців. Усі витрати, пов\'язані з організацією навчання, здійснюються за рахунок коштів Фонду загальнообов\'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Відповідно до законодавства, у період професійного навчання служба зайнятості надає громадянам допомогу по безробіттю, що була їм попередньо призначена, а при потребі – компенсує витрати на проїзд або забезпечує проживання в гуртожитку.
За додатковою інформацією звертайтеся до Чернігівського міського центру зайнятості особисто або за телефонами: (0462) 67-88-25, 67-88-35.
Останні новини Чернігівщини
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.
Поліція Чернігівщини притягнула до відповідальності батьків неповнолітнього, який знімав жартівливі відео для соцмереж з використанням поліцейського однострою 08:35
Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео, на якому хлопець у поліцейському однострої бере участь у зйомках розважального контенту.
28 квітня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1525 Російська агресія - Day 1525 Russian aggression