Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 03:09:29

За незаконну вирубку дерев – арешт

16.11.2016   10:34Агенцiя

У липні 2015 року Чернігівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом незаконної порубки 18 дерев, з них: 13 дерев породи «дуб» на території лісового фонду Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» в урочищі «Козлянське».

Шкода завдана незаконною порубкою склала 127050,62 грн.
В ході досудового розслідування встановлено, що двоє чоловіків, за попередньою змовою між собою, перебуваючи на території лісового фонду Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» в урочищі «Козлянське» в адміністративних межах Левковицької сільської ради Чернігівського району та області, не маючи лісорубного квитка (ордеру), за допомогою бензопили та ножівки по дереву здійснили незаконну порубку 13 сироростучих дерев породи «Дуб звичайний»; 4 сироростучих дерева породи «Ясень звичайний» та 1 сироростуче дерево породи «Ліщина», заподіявши державі істотну шкоду.

Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення здійснювалось Чернігівською місцевою прокуратурою.

Чернігівським районним судом за результатами тривалого та складного судового розгляду вищевказаних осіб визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ст. 246 КК України та призначено покарання у виді арешту.

Крім того, судом задоволено цивільний позов прокурора про  відшкодування шкоди, завданої незаконною порубкою лісу та стягнуто солідарно 127050,62 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини