До податкового класу завітали бійці з зони АТО
На початку шкільного року співробітники фіскальної служби в області організували і провели на базі чернігівської школи №20 турнір з футболу «Вересневий кубок - 2016». Змагалися за перемогу учні 5-6 та 7-8 класів.
До складу суддівської колегії був запрошений волонтер, який систематично їздить на передову в зону АТО. Школярі заздалегідь готувалися до тієї зустрічі, щоб підтримати бійців АТО. По закінченні змагань діти передали волонтеру власний прапор та щирі побажання перемоги над ворогом.
Бійці оцінили турботу дітей. Восьмого листопада до податкового класу завітали Володимир Березинський - заступник голови Чернігівської обласної організації Справедливість (який і є тим волонтером, що передав прапор бійцям) та Альберт Черешко - голова ради громадського об’єднання «ЩИТ 41». Вони привітали учнів та подякували їм від імені бійців 13-го окремого мотопіхотного батальйону.
За словами військових: «Подарунки від учнів зігрівають краще бронежилета». Уся зустріч тривала на позитивній ноті, була щирою та зворушливою. Учні приємно вразили бійців надзвичайно гарним бальним танцем та патріотичною піснею.
За рішенням школярів, податківців, волонтерів та бійців АТО таку роботу буде продовжено.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.