Громади зможуть розвиватися. До того ж – на власний розсуд і за власні кошти
Жителі Рудні Козелецького району, яке входить до Деснянської об’єднаної територіальної громади, урочисто відзначали газифікацію села. Будівництво підвідного газопроводу протяжністю майже чотири кілометри здійснило ПАТ «Чернігівгазбуд» за кошти, надані меценатом.
Звертаючись до присутніх на заході місцевих жителів, голови Деснянської об’єднаної територіальної громади, старости сіл Морівськ, Отрохи і Рудня, голів Козелецьких РДА та районної ради, депутатів рад різних рівнів, представників газопостачальної компанії та мецената, чиїм коштом було здійснено газифікацію – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, зокрема, зазначив:
«В області незабаром замість 597 сільських рад утвориться 50 – 60 об’єднаних територіальних громад, які матимуть власні кошти, що дасть можливість розв’язувати соціально-економічні питання громад, розпоряджатися землями. За рік існування Деснянської об’єднаної територіальної громади проведено будівництво і ремонт доріг із твердим покриттям, освітлення вулиць у населених пунктах, ремонт клубів. І сьогоднішня подія – відкриття підвідного газопроводу – стане черговим важливим внеском у покращення добробуту людей, якості їх життя, створить додаткові можливості для молодих спеціалістів, щоб вони поверталися та працювали на благо свого рідного села та району».
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).